Prodej kol, součástí a příslušenství

Do našeho gravel shopu zařazujeme značky zaměřené převážně na gravel a adventure ježdění, případně ty ke kterým máme blízko. Některé ze zastoupených "menších" značek vyrábí gravel kola mnohem déle než mnohé slavné nadnárodní koncerny. Většinu součástí a příslušenství před zařazením zkoušíme nejdříve na sobě, případně dáme na dobrou radu přátel ze společných vyjížděk. Pokud máte nějaký tip co tu chybí, dejte nám vědět.

Objednávky kol a komponentů

Pokud se Vám líbí nějaký produkt na našich stránkách, případně sháníte i cokoli jiného, neváhejte nás kontaktovat ohledně dostupnosti, jsme schopní sehnat a dovézt i mnohem více než vidíte na našem webu. Naši dodavatelé nabízí značky jako Chris King, Cane Creek, Paul Components, Kali, Cinelli, Ritchey, Surly, White Industries, Wheels Manufacturing, Problem Solvers, Revelate Designs, Shimano, Sram, Maxxis, Challenge, Mavic, Zipp,....

Výběr a stavba kol na zakázku

Pokud toužíte po nějakém originálu napište nám vlastní představu do emailu. Zkusíme se trefit do Vašeho vkusu a kolo buď sehnat nebo postavit na zakázku. Kolo Vám složí profesionální mechanik s letitými zkušenostmi.

Testování komponentů

Jste-li dovozce nebo výrobce součástí nebo příslušenství zapadajícího do našeho oboru a potřebujete Váš produkt vyzkoušet v praxi, tak nás neváhejte oslovit. Produkt můžeme otestovat sami případně i společně na početných vyjížďkách. Výstupem pro Vás může být cenná zpětná vazba nebo například článek na našem webu. 

Vyjížďky Gravel Ride Prague

Již několik let pořádáme společné vyjížďky poblíž Prahy, kterých se zúčastnilo již desítky jezdců s podobným úmyslem projet se společně a třeba poznat lidi, kteří šlapou v okolí :). Rozhodně nejde o závod, ale o ani o popojíždění. Více o termínech a vyjížďkách najdete ve skupině GRP na
na Stravě nebo na Facebooku.