Poštovné po ČR zdarma pro objednávky nad 1600 Kč. (neplatí pro vícebalíkové zásilky)

Bombtrack Beyond Bar řidítka

1 300 Kč
s DPH

 • 420mm
 • 440mm
 • 460mm

Parametry

Materiál6061-T6 alloy
Hmotnost348g
Reach67mm
Drop110mm
Průměr31,8mm
Úhel rozšíření30°

Více informací

Tato řídítka jsou ideální pro off-road touring. Šikovný design nabízí více možností uchopení řidítek a tak přirozenější polohu rukou. Takže dlouhé dny v sedle jsou o dost pohodlnější. Širší tvar zajistí velký prostor uprostřed řidítek pro řidítkovou brašnu. Širší řidítka umožňují větší páku při řízení, tedy jednodušší zatáčení.

Informace k objednávce

 • Pokud je u zboží uvedeno "externí sklad" je lepší nás před objednávkou kontaktovat. Množství na skladech se rychle mění a bohužel není možné se online napojit a stavy přesně editovat.
 • Pokud objednáváte celé kolo je ideální ho přebírat v našem skladu zkompletované a seřízené, ale je samozřejmě možné Vám ho odeslat.

Zeptejte se

Pokud zde nevidíte odpověď na Vaší otázku, použijte následující formulář. Po schválení dotazu se Vám zde objeví odpověď.

(volitelně)
*(pro upozornění, že dotaz je zodpovězený)
 • Dotaz od Radek Studený
  2018-03-23
  Dobrý den, Bombtrack Beyond Bar řidítka - nemáte obrázek s rozměry pro jednotlivé šířky řidítek? Uvedený rozměr je střed-střed (C-C) konců trubek nebo v místě umístění pák? Obrázek by byl nejrozumnější. Děkuji. Odpověď
  Bohužel výrobce schéma nemá. Šířka střed-střed je v místě umístění pák a pak se řidítka rozšiřují pod úhlem 30° (flare).