Poštovné po ČR zdarma pro objednávky nad 3000 Kč.

Bombtrack Beyond Bar řidítka

1 074 Kč
s DPH

 • 420mm
 • 440mm
 • 460mm

Parametry

Materiál6061-T6 alloy
Hmotnost348g
Drop110mm
Reach67mm
Průměr31,8mm
Úhel rozšíření30°

Více informací

Tato řídítka jsou ideální pro off-road touring. Šikovný design nabízí více možností uchopení řidítek a tak přirozenější polohu rukou. Takže dlouhé dny v sedle jsou o dost pohodlnější. Širší tvar zajistí velký prostor uprostřed řidítek pro řidítkovou brašnu. Širší řidítka umožňují větší páku při řízení, tedy jednodušší zatáčení.

Informace k objednávce

 • Pokud je u zboží uvedeno "externí sklad" je lepší nás před objednávkou kontaktovat. Množství na skladech se rychle mění a bohužel není možné se online napojit a stavy přesně editovat.
 • Pokud objednáváte celé kolo je ideální ho přebírat v našem skladu zkompletované a seřízené, ale je samozřejmě možné Vám ho odeslat.

Zeptejte se

Pokud zde nevidíte odpověď na Vaší otázku, použijte následující formulář. Po schválení dotazu se Vám zde objeví odpověď.

(volitelně)
*(pro upozornění, že dotaz je zodpovězený)
 • Dotaz od Radek Studený
  2018-03-23
  Dobrý den, Bombtrack Beyond Bar řidítka - nemáte obrázek s rozměry pro jednotlivé šířky řidítek? Uvedený rozměr je střed-střed (C-C) konců trubek nebo v místě umístění pák? Obrázek by byl nejrozumnější. Děkuji. Odpověď
  Bohužel výrobce schéma nemá. Šířka střed-střed je v místě umístění pák a pak se řidítka rozšiřují pod úhlem 30° (flare).
 • Dotaz od Lada
  2018-08-21
  Dobrý den, pokud mám kole řidítka široká 440, je vhodné objednat bombtrack beyond bar ve stejné šířce, nebo díky širšímu tvaru volit užší než 440? Děkuji moc Odpověď
  Pokud Vám 440mm vyhovuje, tak bych bral stejnou šířku i zde. Člověk se drží převážně za páky, takže tento rozměr je nejdůležitější, jen páky budou mírně vytočené. Pokud vozíte brašny, tak lidé volí i širší 460mm.