Bombtrack EXT C gravel rámová sada

Dostupnost: Externí sklad

35 529 Kč
s DPH

  • M
  • L

Parametry

MateriálToray T800 carbon blend, TA, rack / fender mounts, internal hub dynamo cable routing, 85.5 mm T47 BB shell, UDH derailleur hanger, optional full internal cable routing
VidliceSeido MGV full carbon, TA, 1.1/2'' - 1.1/8'', fender / triple cage mounts, 180 mm max rotor size, lowrider rack compatible, internal hub dynamo cable routing
SedlovkaBombtrack Prime 31.8 mm
Hmotnost1380g (size M, incl. TA, hanger) / 550 g fork
Středová osaT47 - 85.5 mm shell width
Hlavové složeníSealed integrated aheadset, 1.1/2'' - 1.1/2''
Přední osa12mm x 100mm
Zadní Osa12mm x 142mm

Více informací

Rychlé kolo pro všechny druhy jízdy. Hook EXT C byl sice navržen jako závodní kolo na šotolinu, ale to mu nebrání v tom, aby bylo také perfektním cestovním, dojížděcím nebo dokonce cyklokrosovým kolem pro letní sezónu. Toto hbité dobrodružné kolo nabízí zvýšenou pevnost a obratnost a je ideálním společníkem pro technické výlety do terénu.

Umožňuje jak vnitřní tak vnější vedení kabeláže.

Informace k objednávce

  • Pokud je u zboží uvedeno "externí sklad" je lepší nás před objednávkou kontaktovat. Množství na skladech se rychle mění a bohužel není možné se online napojit a stavy přesně editovat.
  • Zboží nemusí přesně odpovídat vyobrazení na fotkách.
  • Pokud objednáváte celé kolo je ideální ho přebírat v našem skladu zkompletované a seřízené, ale je samozřejmě možné Vám ho odeslat.

VIDEO

Zeptejte se

Pokud zde nevidíte odpověď na Vaší otázku, použijte následující formulář. Po schválení dotazu se Vám zde objeví odpověď.

(volitelně)
*(pro upozornění, že dotaz je zodpovězený)