Poštovné po ČR zdarma pro objednávky nad 3000 Kč.

Voile stahovací pásek XL 81cm (32")

198 Kč
s DPH

Více informací

Dokonalý pomocník pro bikepacking. Voile pásky lze přidělat ke kolu jednoduše prakticky každá brašna, spacák, karimatka,... a to vše šetrně k rámu a laku. Pásky jsou z odolné lehce pružné gumy prověřené lety s nylonovou nebo hliníkovou přezkou.

Voile Straps® byly vymyšleny už 3 desítkami let jako ideální způsob jak jednoduše svázat lyže k sobě. Z pásků se ovšem stal dokonalý pomocník v mnoha dalších odvětvích jak cokoli přichytit, svázat nebo opravit. Pásky vynikají jednoduchostí, kompaktností, odolností a pevností. I výrobce neustále překvapuje jaká všechna použití tyto pásky mají. Především sami zákazníci jsou velmi kreativní a posílají další příklady jak pásky využít.

Informace k objednávce

  • Pokud je u zboží uvedeno "externí sklad" je lepší nás před objednávkou kontaktovat. Množství na skladech se rychle mění a bohužel není možné se online napojit a stavy přesně editovat.
  • Pokud objednáváte celé kolo je ideální ho přebírat v našem skladu zkompletované a seřízené, ale je samozřejmě možné Vám ho odeslat.

Zeptejte se

Pokud zde nevidíte odpověď na Vaší otázku, použijte následující formulář. Po schválení dotazu se Vám zde objeví odpověď.

(volitelně)
*(pro upozornění, že dotaz je zodpovězený)