Acer Xplova Noza S cyklotrenažér

Dostupnost: Externí sklad

17 990 Kč
s DPH

Více informací

Xplova Noza S je nový interaktivní chytrý trenažér diky nemuž dokážete přenés ježdění na kole z venku dovnitř. Bezproblémový, stabilní a tichý! Xplova Noza S je vyvýjen za pomoci technologického Taiwanského giganta Acer. Díku tomu se daří nabízet trenažér se špičkovým výkonem za skvělou cenu. 

Synchronizace trenažéru s většinou internetových aplikací
Xplova Noza S komunikuje s dalšími zařízeními pomocí ANT+ nebo Bluetooth Smart data a jednoduše tak páruje zařízení se všemi online tréningovými programy jako je Zwift, TrainerRoad,...i dalšími žařízeními.

Chytrý design
Noza S je vybaven velikým setrvačníkem o průměru 20,5cm s hmotností 5,9Kg, který poskytuje realistický pocit z jízdy a zároveň nabízí výkon neskutečných 2500W, pomocí kterého lze simulovat i sklony do 18%. Kvalitní převodový řemen s festovní řemenicí pomáhají udržovat trenažér tichý jen 58dB, což oceníte vy, ale i vaši sousedé.
Nastavitelná přední noha trenažéru poskytuje kompatibilitu s více druhy kol.

Vlastnosti
2.5% přesnost výkonu (+/-)
58 dB (pro představu lednice má cca 55dB)
ANT+ FE-C nebo Bluetooth Smart Data
5.9 Kg & 20.5 cm setrvačník
Stavitelná přední noha pro silniční i MTB kola
Maximální výkon 2500 W
Simulace sklonu 18%
Update firmwaru přes Xplova Workout aplikaci
Velikost sestavy: 59 x 51 x 47cm
Hmotnost: 17Kg

Informace k objednávce

  • Pokud je u zboží uvedeno "externí sklad" je lepší nás před objednávkou kontaktovat. Množství na skladech se rychle mění a bohužel není možné se online napojit a stavy přesně editovat.
  • Zboží nemusí přesně odpovídat vyobrazení na fotkách.
  • Pokud objednáváte celé kolo je ideální ho přebírat v našem skladu zkompletované a seřízené, ale je samozřejmě možné Vám ho odeslat.

VIDEO

Zeptejte se

Pokud zde nevidíte odpověď na Vaší otázku, použijte následující formulář. Po schválení dotazu se Vám zde objeví odpověď.

(volitelně)
*(pro upozornění, že dotaz je zodpovězený)