Bollé Shifter Phantom Matte Black sluneční brýle

Dostupnost: Externí sklad

3 959 Kč
s DPH

Více informací

Inspirováno úspěšnými brýlemi Bollé Chronoshield. Shifter jsou vybavené jednoduchými, ale skvělými funkcemi nejen pro jízdu na kole. Ideální zakřivení rámu, nízká hmotnost, odvětrané Phantom čočky učinily z tohoto modelu jasnou volbu cyklistického týmu AG2R La Mondiale.


Thermogrip®
Rámeček brýlí má nastavitelné nožičky kolem nosu i za uši. Je tak možné ideální tvarování podle obličeje i helmy. Tento hydrofilní materiál má vlastnost pohlcovat vlkhost a tak brýle nekloužou a nemění vlastnosti ani v extrémních podmínkách.


Anti-fog úprava P80+
Žádné mlžení brýlí za jakýchkoliv podmínek. Nejen, že odpuzuje mlhu, ale odolává veškerým vlivům vlhkosti.


Oleo/Hydrophobic úprava
Zapomeňte na špínu, mastnotu a vodní kapky, náš oleo/hydrophobic povlak činí čočky velmi odolné proti úvíznutí jakýchkoli částic.


Phantom NXT photochromatocké čočky
Čočky Phantom jsou kombinace 3 pokročilých technologií a jsou revolucí v tom jak přez ně vidíte okolí. Výroba z NXT®  materiálu pro dokonalé rozlišení a molekulární fotochromatický filtr, který se přizpůsobí všem světelným podmínkám. Vysoce kontrastní filtr také zlepšuje vnímání barev a hloubky.


Optická čistota
Ať už jste na kole, na svahu, perfektní vizuální přehled je rozhodující pro maximální výkony. Opticky čisté NXT® čočky výrazně zlepšují Vaši zrakovou ostrost, čímž i zlepšují koordinaci těla a motorickou přesnost. To umožňuje sportovcům na všech úrovních zlepšovat svou výkonnost.


Vysoká odolnost proti nárazu
NXT® čočky tě nejen chrání ze 100% před UV zářením, ale jsou zároveň vyrobené pro maximální odolnost proti poškození. NXT® je jeden z nejodolnějších materiálů na trhu. Materiál původně pocházející z vojenského prostředí - používaných jako čelní skla vrtulníků a letadel.


Nízká váha
NXT® patří mezi nejlehčí materiály požívané pro výrobu čoček v dnešní době, je o 14% lehčí než polykarbonát. To umožňuje navrhovat brýle s daleko větší plochou pro maximální komfort jezdce.


Vyměnitelné čočky
Bollé® ti pomáhá zůstávat na špici a umožňuje vyměnit čočky za ty nejlépe vhodné. Tato možnost ti ponechá možnost vždy zvolit čočky, které nejvíce danným podmínkám.


 

Informace k objednávce

  • Pokud je u zboží uvedeno "externí sklad" je lepší nás před objednávkou kontaktovat. Množství na skladech se rychle mění a bohužel není možné se online napojit a stavy přesně editovat.
  • Zboží nemusí přesně odpovídat vyobrazení na fotkách.
  • Pokud objednáváte celé kolo je ideální ho přebírat v našem skladu zkompletované a seřízené, ale je samozřejmě možné Vám ho odeslat.

VIDEO

Zeptejte se

Pokud zde nevidíte odpověď na Vaší otázku, použijte následující formulář. Po schválení dotazu se Vám zde objeví odpověď.

(volitelně)
*(pro upozornění, že dotaz je zodpovězený)