Poštovné po ČR zdarma pro objednávky nad 3000 Kč.

RidePac KOM cyklo peněženka

VR2040

RidePac od VeloPac je šikovná, voděodolná a stylová kapsa na všechny drobnosti, které vozíte vždy sebou.

Více informací

793 Kč
s DPH

Parametry

Velikost100mm x 185mm

Více informací

RidePac od VeloPac je šikovná, voděodolná a stylová kapsa na všechny drobnosti, které vozíte vždy sebou. Ridepac je cyklo peněženka a zároveň obal na telefon, klíče, lepení a další věci.

 

RidePac je precizně vyrobená voděodolná kapsa, která pasuje do kapsy vašeho dresu nebo vesty. Tyto pouzdra jsou ušitá z odolného třívrstvého materiálu. Voděodolná kapsa je uvnitř polstrovaná. Vnitřek kapsy je precizně sešitý dvojitým stehem a otvírání zajišťuje voděodolný zip chránící vnitřek před všemi živly.

 

Uvnitř najdete kapsu se zipem na mince a klíče, menší kapsu na kreditku, nebo další karty a další kapsu na uložení většiny druhů telefonů až do velikosti iphone 7 a Samsung Galaxy Edge Plus (maximální rozměr telefonu 85mm x 175mm).

 

RidePac není vhodný jen na ježdění. Samozřejmě je možné ho používat během jakéhokoli cestování kdy potřebujete udrožovat všechny cennosti na jednom místě chráněné před vnějšími vlivy.

 

RidePack je vyrobený v UK.

 

 

Informace k objednávce

  • Pokud je u zboží uvedeno "externí sklad" je lepší nás před objednávkou kontaktovat. Množství na skladech se rychle mění a bohužel není možné se online napojit a stavy přesně editovat.
  • Pokud objednáváte celé kolo je ideální ho přebírat v našem skladu zkompletované a seřízené, ale je samozřejmě možné Vám ho odeslat.

Zeptejte se

Pokud zde nevidíte odpověď na Vaší otázku, použijte následující formulář. Po schválení dotazu se Vám zde objeví odpověď.

(volitelně)
*(pro upozornění, že dotaz je zodpovězený)